Buďte originální a pořiďte si jedinečný kryt na mobil s vlastní fotkou

Máte obyčejný vzhled vašeho telefonu? Není to tak trochu nuda? Proč mít jen černý, šedý nebo stříbrný telefon, jako má každý druhý, když si můžete vzhled vašeho telefonu pěkně oživit a udělat ho tak originálním a jedinečným. Můžete mít vzhled telefonu jako nikdo jiný. Pokud vlastníte telefon Iphone nebo Samsung galaxy, můžete si snadno vytvořit vlastní a jedinečný vzhled telefonu podle libovolné fantazie.
Neustále můžete mít při sobě vaše nejbližší a nejmilejší, nemusíte s sebou ovšem všude nosit album, postačí vám váš telefon. Váš telefon v zadní části totiž mohou pokrývat libovolné obrázky, koláže, zkrátka co se vám jen zlíbí. Fantazii se meze nekladou.
zapnutý displej
A jak na to? Je to jednoduché. Vše si vytvoříte v online aplikaci, kam si nahrajete vámi zvolený obrázek, vyberete si konkrétní typ vašeho telefonu Iphone nebo Samsung galaxy a pak už se můžete těšit na nový a originální plastový obal na mobil s vlastní fotkou. Výsledný efekt v podobě vámi zvoleného obrázek bude https://support.microsoft.com/cs-cz/help/17188/windows-10-record-clips-of-pc-games na plastovém krytu pro váš telefon kvalitní a s pestrými barvami. Váš telefon bude také díky němu chráněn před odřením, poškrábáním a poničením případným pádem.
S vaším telefonem tak můžete mít neustále na očích třeba vaše děti, rodinu, koláž z dovolené, zkrátka váš oblíbený motiv, který vám vykouzlí úsměv na rtech kdykoliv se na něj jen podíváte.
focení mobilem
Tento plastový chránič vašeho telefonu vám neznemožní fotit ani používat všechna postranní tlačítka vašeho telefonu, a to díky otvorům. Díky kvalitnímu provedení je materiál tohoto plastového pouzdra odolný proti poškrábání, bude tedy dlouho vypadat jako nový. Samozřejmostí je také kvalitní tisk se sytými barvami.
Takovýto kryt na telefon s vaší oblíbenou libovolnou fotkou může být také skvělým nápadem pro vaše blízké, tak proč jim neudělat radost třeba letos o Vánocích?

4/5 - (2 votes)