Hladké nohy a podpaží na delší dobu

Nenávidíte chloupky na vašem těle a každý den nebo minimálně obden musíte vytahovat žiletku v kombinaci s pěnou na holení, abyste docílily dokonale hladké pokožky? Už další den po oholení vás znervózňují nové rašící chloupky? Nejen v létě jsou žádoucí dokonale oholené nohy, i v zimě si zasloužíte dokonale hladkou pokožku bez nežádoucích chloupků.

cukrová pasta

Vaše žiletky a pěny na holení už můžete nadobro uklidit hluboko do skříně. Konečně vám odpadne časté holení žiletkou a hrozící pořezání. Nyní přichází na řadu ověřená přírodní depilační metoda. Depilovat vaši pokožku na nohách odteď můžete i pomocí naprosto šetrné a ověřené metody. Vyzkoušejte doslova na vlastní kůži trvalejší metodu, kterou je depilace pomocí cukrové pasty a budete mít vystaráno na mnohem delší dobu, než kdybyste se i nadále holily žiletkou.
A pro tu nejcitlivější pokožku tu máme speciální péči, a sice medovou variantu, která je vhodná právě pro citlivou pokožku. Nehrozí vám tak při depilování žádné nepříjemné podráždění.

Jak cukrovou pastu správně používat, aby splnila svoji funkci?
Balení stačí jen zahřát ve vodní lázni nebo v mikrovlnce, teprve poté je připraveno k použití. Depilaci zahájíte tím, že malé množství rozehřáté hmoty nanesete na pokožku a rovnoměrně rozetřete. Následně už jen stačí po chvíli strhnout a můžete se radovat z pokožky hladké tak jako nikdy předtím.

holítko

Pokud chcete předejít vysušené pokožce, můžete vyzkoušet variantu s příměsí olivového nebo kokosového oleje, které už se postarají o zvláčnění vaší pokožky.
Zbavte se na dlouhou dobu vašich nežádoucích chloupků díky této přírodní metodě, kterou zvládnete pohodlně doma.
Využijte extra výhodných a lákavých cenových nabídek a vyberte si některou z našich variant cukrové depilační pasty ve verzi klasik nebo s kokosovým či olivovým olejem. Je čas odhalit dokonale oholené a hladké nohy.

5/5 - (1 vote)