Kupte dětem Duhový pas

Máte podobný problém, jako ostatní rodiče malých neposedů, s tím, že leckdy marně dostáváte své děti od tabletů, nebo od chytrých telefonů? Pořád se jich drží, aby asi neupadly, nebo co. Potřebujete své děti rozpohybovat , aby jim mobilní telefony nepřirostly k rukám!

řetízák

Jak je jen zabavit!
Inu, milí rodiče, musíte najít takovou zábavu, která Vašim dětem nedovolí přijmout jedinou myšlenku na internet a na chatování na sociálních sítích. Celou jejich mysl musíte zaměstnat něčím velmi zábavným. Zábavnějším, než je sezení u počítače, nebo zíráním na displej chytrého telefonu! Není to jednoduché, co říkáte? To není, ale jen do té doby, než najdete skutečnou zábavu, kdy jedno odpoledne dětem stačit rozhodně nebude.

Je rozhodnuto.
Už nehledejte na internetu, kam po nedělním obědě vyrazíte. Zábavný park nedaleko od hlavního města splní Vaše očekávání velkolepé zábavy. Tedy nejen Vám, ale hlavně Vašim dětem. Vaše děti v takovém parku najdou absolutně všechno, co jim Vy poskytnout nemůžete. I kdybyste stokrát chtěli, nikdy se Vám nepodaří zabavit Vaše ratolesti po všech stránkách. Mít všechno pěkně pohromadě, to je snem každého rodiče. Atrakce rozmanitého typu umístěné na jednom místě? To je úžasné. Děti jsou celé odpoledne na čerstvém vzduchu, pobaví se, soutěží a sbírají samolepky do Duhového pasu, pokud jej nezapomenete koupit, a mohou získat ceny. Myslíte si, že si během takto stráveného odpoledne vzpomenou na nějaký počítač? Nikoliv.

bublifuk

Milí rodiče, je Vám jasné, že v takovém zábavném prostoru nezůstanete jen jedno odpoledne, že ano? To by pro Vás ale na druhou stranu mohla být dobrá zpráva! Vždyť jste konečně našli prostor, kde je o zábavu postaráno! A Vaše děti si takový prostor prostě zamilují!
Je skvělé, že někoho napadlo dát do jednoho místa tolik příležitostí k aktivnímu odpočinku formou her a soutěží pro děti. Je skvělé, že i Vy už o něm také víte!

5/5 - (1 vote)